Září 2006

Černí andělé 1

25. září 2006 v 19:04 | Marky-tka
† Olhos Negros †† Lacrymosa †Dark Angel

Černí andělé

25. září 2006 v 18:50 | Marky-tka

Elijah Wood

25. září 2006 v 12:35 | Marky-tka
 • Datum narození: 28. ledna 1981
 • Znamení: Vodnář
Proslov: ,,Když jsem dospíval, viděl jsem kolem sebe, jaké škody mohou drogy a alkohol způsobit. Jako dítě jsem byl spíš znechucen lidmi, kteří byli závislí na drogách nebo pili. "
Poslední pokračování trilogie Pán prstenů: Návrat krále vede vítězné tažení kinosály světa, ale jedné z jeho nejoblíbenějších postav, modrookému Frodovi, se dařit přestalo. Ačkoli mu na všech ofifiálních akcích hraje na tváři veselý úsměv, v soukromém životě za poslední rok mnoho radosti nezažil.
Pár fotek:

Jak vznikly jména hvězd?

25. září 2006 v 12:22 | Marky-tka
LINKIN PARK
Linkin Park se původně jmenovali California Hybrid Theory, ale protože už jedna taková skupina existovala,museli se na jaře roku 2000 přejmenovat. A jak přišli na nový název? Jednoduše - při jízdě autobusem kolem Lincolnova parku. ,, Jeli jsme kolem a hned jsme věděli, že je to cool, " říká Mike Shinoda. Vzhledem k tomu, že Lincolnův park je každém druhém americkém městě, tak asi jo. Jsou totiž všude vítáni!

Lee Ryan

25. září 2006 v 11:37 | Marky-tka
 • Datum narození: 17.6.1983
 • Znamení: Blíženci
 • Místo narození: Chatham, Kent - Anglie
 • Výška: 175cm
 • Barva vlasů: blond
 • Barva očí: modrozelená
 • Sourozenci: sestra
 • Oblíbený zpěvák: Stevie Wonder
 • Oblíbené olbum: Evolution - Boyz 2 men
 • Oblíbený film: klub rváčů
 • Oblíbený herec: Edward Norton
 • Oblíbený sport: Basketbal
 • Oblíbený jídlo: Sushi
 • Oblíbený drink: Red bull
 • Oblíbená vůně: coco chamel
 • Oblíbená značka oblečení: Gucci
Nějaké fotky:
Lee Ryan

Co byste chtěly, aby sem přidala do blogu??

25. září 2006 v 10:20 | Marky-tka
Ahoj, tady pište do komentářů, co by ste chtěly aby sem přidala do blogu.....díky

(o: Básničky :o)

25. září 2006 v 10:17 | Marky-tka
Copak jde zapomenout na letní krásné slunné dny, na to, co jsme spolu prožili? Já asi nikdy nazapomenu a taky ničeho nelituju. Ale tys zapoměl....A já tě měla a bohužel mám tak ráda!!!
Nechci, abys me držel v obětí, já nechci, abys mě líbal, celej náš vzhah byl prokletí, jak málo sis mě hlídal! Tak už zapomeň na ten čas, já už jsem jenom svá, to že nám to neklapalo, je vina jenom tvá!!!
Sním o tobě, mam tě ráda moc a moc, sním o tobě celou noc.Chtěla bych být kapkou deště a slýchat to tvé ještě. Chtěla bych dívkou tvojí být, ale stále nevím jak ti to říct.
Já se s tebou nechci hádat, já o tebe nechci přít. Já to napravím a že mam tě ráda doufám víš. Každý dělá nikdy chyby osud už je takový, tak se na mě nezlob. Přece já ty chyby napravým!!!
Stále vidím tvé oči jak se na mě dívaly....Stále cítím tvoje rtíky jak mě něžně líbali....Stejská se mi....!
Ležím smutně na posteli, oknem hledím do nebe, srdíčko mě hrozně bolí, když vzpomínám na tebe!
Sluníčko zapadá, měsíček bledne, vzpomínám na tebe v noci i ve dne.
Moc mi tady někdo chybí, ten nejmilejší ze všech lidí. Spinkej krásně ty můj broučku, zavři očka pomaloučku, zavři očka ať si po tmě, ať se ti zdá něco o mě.
Jestly sem ti někdy ublížila, odpust mi to. Jestly jsem tě někdy potěšila vzpomeň si na to. Ať smutek nikdy nepatří k mému jménu.
Musím na tebe pořád myslet...............má myšlenka končí ve chvíli, kdy usínám a začíná ve chvíli, kdy se probudím. Je krásná jako dnešní den a jako to, co k tobě cítím.........MILUJU TĚ!!!
Když tě vidím, podlamují se mi kolena. Když tě slyším, chce se mi omdlít. Ale jen to že tě nemůžu mít, mě trápí. Když tě vidím jít a já nejdu s tebou, chce se mi brečet. Ale to že tě vidím, slyším mi nestačí proto jsem pro někoho jiného nedosažitelná a sem až po uši ZAMILOVANÁ!
Jsi jako krůpěj ranní rosy, jako slavík mezi kosy. Jsi slunce, co mě hladí, jsi pohádkový princ, co mě v noci svádí. Jsi měsíc, co se na mě dívá, jsi ten, kdo mě v náručí mává. Jsi jediný, kterému slibuju, že jsi ten, koho nejvíc miluju!
Se slzama usínám. Se smutkem se budím. Co se semnou děje, to se asi nudím. Ne to kvůly tobě....zamotals mi hlavu, naše žhavé polibky a já v tom zase plavu asi sem to nečekala hodně to pro mě znamená, jenže to ty nevíš sem přetvářkama znavená. Hrát že se nic nestalo to dá docela zabrat, jenom letmej pohled, pozdrav a nečekat návrat.
Nevím proč, nevím jak nevím nic. Vím jen to, že tě mam vážně ráda, ale zároveň mam strach, nic víc, strach, že už navždy budu mít jen kamaráda. Říkáš si kamarád, vždytˇ to je přece fajn, ale já chci obejmout, pohladit, políbit....a o tom kamarád by přece neměl mít šajn, ale bohužel to tak asi musí být. Mám strach, já vím, že tě nemůžu mít ráda, můj rozum, ten si vede svou, však srdce, to je velká zrada, rozum nechce poslechnout. A tak nejsem šťastná, nejsem svá, je mi smutno, bez tebe. Nejsem šťastná láska má, je jak ptáček bez nebe. Snad tyhle verše něco změní, asi je to zbytečné, vždyť kamarád není k zahození, však kluk je kluk a ne že ne.
Den co den přemíšlím proč nejsme spolu. Kdo udělal tu velkou chybu? Z nám odpověď. Já jsem to byla....Já jediná, co všechny naše plány překazila. Ptám se stále proč? Proč se to muselo stát? To už mě namáš ani trochu rád? Já vím, teď už jiné říkáš krásná slova. Myslíš, že to ještě někdy zkusíme znova? Asi ne, co? Jen chci, abys věděl že to stebou bylo krásný. Moc jsem tě milovala a za tu velkou blbost jsem už platila. Miluju tě pořád, copak to nevíš?Copak už o to ani trochu nestojíš?
Byl si můj kamarád, teď jsi i víc, doufám že pochopíš co tím chci říct.
Stojím u okna a je mi smutno velice. Tečou mi slzy, když vidím tě s jinou držet se za ruce. Myslím na tebe každou noc, kéž by moje láska měla čarovnou moc!

Slzycky se z ocek hrnou, nejspis je to moji vinou?Kez bys tady byl a vse se mnou vyresil!Kez bys mi tak prominul,a pak hezky obejmul!Srdce by mi poskocilo, kdyľ to Tve by spatrilo...

KoRn

24. září 2006 v 15:12 | Marky-tka
Skupina KoRn vznikla v roce 1993 po rozpadu dvou skupin: Sexart a LAPD. Jonathan Davis působil v Sexartu, když pracoval na pitevně. Sexart tvořili: Jonathan Davis (zpěv), David DeRoo [DeRoo] (baskytara), Ray Solis [Chaka] (kytara), Ryan Schuck (kytara), Denis Shinn (bicí). Skupina vydala oficiálně jen jednu píseň, která byla na výběrovém albu "Cultivation '92" Dnes už tato kapela existuje jen na vzácných nahrávkách, které stále kolují po Bakersfieldu.
LAPD se skládala z: Richard Morales (zpěv), James "Munky" Shaffer (kytara), Reginald "Fieldy" Arvizu (baskytara), David Silveria (bubny) a na turné s nimi vystupoval i Brian "Head" Welch (kytara). Skupina vyprodukovala 2 nahrávky: demo "Love And Peace, Dude" z roku 1989, obsahovalo jen 3 písně, a "Who's Laughing Now" z roku 1991.
Historie samotné skupiny KoRn začíná, po rozpadu LAPD. Všichni, až na Richarda se rozhodli, že s hudbou neskončí, proto se zreformovali, nyní už i s Brianem, ale chyběl jim zpěvák. Toho našli když Munky a Head vstoupili do baru, kde hrávala skupina Sexart. Když už byli na odchodu, Sexart nastartovala pořádný nářez. Oba se na sebe obrátili a řekli "Můj Bože !" vrátili se a poslechli si celé vystoupení. Sexart se několik měsíců na to rozpadl a Jonathan dostal nabídku. Nejdříve ji nechtěl přijmout, ale jeho psycholožka mu vysvětlila, že by to byla hloupost, takovou nabídku alespoň nevyzkoušet. Všichni se pak shodli, že jim to klape.
Později KoRn nahráli demo nahrávku nazvanou "Niedermeyer's Mind", která obsahovala 4 písně: "Blind", "Predictable", "Daddy" a "Alive". Píseň "Predictable" zůstala skoro nezměněná, na rozdíl od "Blind" a "Daddy", které byly zasaženy do značné míry. Demo verze písně "Blind" obsahovala mnohem více metalových riftů. Třebaže "Alive" na prvním albu nezůstala, některé části byly přeneseny do písní "Need To" a "Divine".
První bezejmenné album skupina vydala 7. 7. 1994. Další album "Life Is Peachy" 15. 10. 1996, "Follow The Leader" 18. 8. 1998, "Issues" 16. 11. 1999. Následující album se skupina chystá nahrát na konci roku 2000.

SYSTEM OF A DOWN - Fotky

24. září 2006 v 15:03 | Marky-tka

Vtipné SMS

2. září 2006 v 10:06 | Marky-tka
1) 600000 lidí spí, 1000000 lidí pracuje, 400000 lidí jí, ale jen jeden blbec
čte tuto zprávu.