Říjen 2006

Pěkné obrázky =)

24. října 2006 v 12:28 | Marky-tka

Soulfly

24. října 2006 v 12:00 | Marky-tka
SOULFLY:
Soulfly vznikly z Maxova smutku nad úmrtím svého blízkého přítele, kterým byl Dan Wells, jeho nevlastní syn. První koho Max "dostal" do kapely byl Roy "Ratta" Mayorga - bubeník, narozen 6.dubna 1970 v New Yorku. Další byl Marcello (Dias) D. Rapp - basák, narozen 29.května 1969 v Brazílii. Jackson byl pro Soulfly takovým přínosem jako Andreas pro Sepulturu, kvůli svému osobitému kytarovému stylu. Jackson se, ale vrací do rodné kapely a jeho místo zaujímá Logan Mader - narozen v USA. Debutové album "Soulfly", které vychází v roce 1998 má u fanoušků tvrdé muziky velký ohlas. Max opět kombinuje etnickou hudbu s trashem jak jsme na to zvyklí ze Sepultury. Nejedná se však o kopii "Roots". Najde se tam sice něco společného, ale Max se dokázal vymanit ze sepulturovského zvuku a odlišit se. K albu "Soulfly" byl natočen klip k písni "Bleed", kde si svůj kus odzpíval i Fred Durst z Limp Bizkit.
V roce 2000 vydávají Soulfly nové album s názvem "Primitive". Za mixem zůstal Andy Wallace, ale roli producenta převzal, místo Rosse Robinsona, Toby Wright, ale Maxovi zůstal věrný jen Marcello. Ostatní se nechali vynést slávou Soulfly a odešli do jiných kapel. Kytaristu nahradil Mikey Doling - narozen v USA. Za bicí usedl Joe Nunez. Písně na "Primitive" jsou jednoznačně propracovanější než na "Soulfly". Jedná se o album velmi dobré, ale oproti "Soulfly" zkrácené o tvrdost. Jako hosté se tentokrát představili Tom Arraya ze Slayer, Corey Taylor ze Slipknot a Asha Rabouin, která si zazpívala ve skladbě "Flyhigh". K tomuto albu byl natočen jediný klip a to klip k songu "Back to the Primitive", kde se objevují i záběry z koncertu.
Je rok 2002 a Maxův kmen se znovu vydává do boje. Do kapely se vrátil bubeník z prvního alba Roy "Ratta" Mayorga a s Maxem a zbývajícími členy kmene nahráli album víc než povedené. Třetí album se jmenuje jednoduše "3". Max na adresu tohoto alba pronesl, že bude nej... všichni očekávají jestli se jeho slova naplní to té míry, jak si on sám představuje. Ve skladbě "One" se jako host objevil Christian Machado ze smečky Ill Nino, v "Tree of Pain" se objevila Asha Rabouni, kterou už známe z alba "Primitive" a jako největší perlička - Zyon Cavalera v úvodním hlase "One Nation". Ve speciální edici se jako bonus tracky objeví "I Will Refuse", předělávka od Black Sabbath - "Under the Sun" a dva live songy z Ozzfestu - "Eye for an Eye" a "Pain"

Guano Apes

24. října 2006 v 11:06 | Marky-tka
SANDRA NASIC
NÁSTROJ: Zpěv - mimo to umí hrát ještě na kytaru a piano.
DATUM NAROZENÍ: 25. 5. 1976

HLAS:Její hlas často kritici přirovnávají k hlasu zpěvačky Gwen z No Doubt, což ovšem Sandra rezolutně odmítá a tvrdí, že Gwen "jenom" melodicky zpívá. Naopak srovnání s Ninou Hagen, Tairre B. (Manhole, Tura Satana) či dokonce s Mikem Pattonem v ženském provedení bere jako poctu. Se svým hlasem kouzlí opravdové divy, za což může i fakt, že nekouří. Dokáže přejít z deathmetalového sípání v agresivní řev a vzápětí vám svým melodickým zpěvem vyrazí dech. Občas si tu a tam střihne i nějakou tu rapovou pasáž (viz. Diokhan, Gogan, Wash It Down...). Není divu že o ní projevila zájem i finská formace Apocalyptica. Od té doby se The Path vol. 2 může pyšnit Sandřiným vokálem
ZAJÍMAVOST:Její matka pochází z místa Otocac a otec z Karlovac v Chorvatsku, Sandra umí dobře jezdit na snowboardu, nekouří a prý ani nepije - toto tvrzení ale berte s rezervou :)
JEJÍ TIP: "You can't go far wrong if you're honest to yourself"

Byoncé Knowles

24. října 2006 v 10:07 | Marky-tka
BYONCÉ A JEJÍ ŽIVOT
Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii
Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..

Žiwotopis

24. října 2006 v 10:01 | ♥ MajQwinka♥ |  ♥ LaFee♥
DATUM NAROZENÍ: 9.12.1990
MÍSTO NAROZENÍ: Stolberg u Aachenu, Německo
ZNAMENÍ: Střelec
PŘEZDÍVKA: Tina
BYDLIŠTĚ: Aachen
BARVA OČÍ: Zeleno-Hnědá
BARVA VLASŮ: Tmavě blond
VÍŠKA: 1,66 metrů
SOUROZENCI: Bratr Andreas (20)
ŠPATNÁ VLASTNOST: Musí se stále na něco ptát svých přátel
************OBLÍBENÉ************
ZEMĚ: Řecko
MĚSTO: Kolín
ZPĚVAČKY: Anastacia,christina aguilera,kelly clarkson
KAPELA: black eyed pease. july
PÍSNIČKY: Juli-Warum,black eyed peas-pump it
JÍDLO: Trachna(řecká chlebová polévka)
PITÍ: Voda,cola light,jablkový střik
BARVA: žlutá
FILM: Ice age 2, Titanic


LaFee alias Christina Klein chodí do 9. třídy ve škole v Aachenu.Její matka Keriakoulla je Řekyně a její otec Bernhard je Němec. Se svým bratrem Andreasem (20) žije poblíž Aachenu. Jejími koníčky jsou tancování, plavání a samozřejmě zpěv.

Rihanna

15. října 2006 v 10:34 | Marky-tka
Rihanna, celým jménem Rihanna Robyn Fenty -hvězda R´n´B a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Nejdříve pracovala jako modelka vyhrávala různé soutěže krásy, ale chtěla taky dokázat že umí i něco jiného než se předvádět na molu a tak zkusila hudební scénu.
Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu.
Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi, v New Yorku.
Rogers byl velmi překvapen jaký velký talent se v Rihanně ukrývá.
Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay,které pak všechny poslal
do vydavatelství Def Jam Records. A vyšlo to. Její singl Pon de replay obletěl rádia
celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun,které bylo vydáno 30.srpna 2005.
Rihanna prohlásila,že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys,Beyoncé
a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu R´n´B, hip hopu a soulu.
Její první velký hit Pon de Replay se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádách a na 15. místo v Kanadě. Zrodila se nová R´n´B Star. Nyní je na prodejních pultech její album A Girl Like Me které obsahuje hit SOS a ten se stal hitem číslo jedna!