Srpen 2007

Stuart Richardson - Životopis + Fotky

26. srpna 2007 v 12:46 | Marky-tka
Jméno: Stuart Richardson
Datum narození: 15.02.1974
Místo narození: Ferndale, Wales
Znamení: Váhy
Profese: Basista
Ke skupině se přidal v roce 1999 ťesně předtím, než nahráli své druhé demo. Žije v USA s jeho novou rodinou. Je nejchladnější člen skupiny. Richardson vstoupil do svazku manželského před skupinou zaznamenanou Liberation Transmission, a jeho manželka porodila holčičku 2. listopadu 2006.

Lee Gaze - Fotky

26. srpna 2007 v 12:29 | Marky-tka

Lee Gaze - Životopis

26. srpna 2007 v 12:15 | Marky-tka
Jméno: Lee James Gaze
Datum narození: 21.06.1975
Místo narození: Pontypridd, Wales
Znamení: Blíženci
Profese: Kytarista
Lee by nemohl vydržet bez alba Master of Puppets od Metaliicy. Rád by se také vyměnil život na jeden den s Johnym Deppem. Chtěl by vědět, jaké to je být nejpřitažlivějším mužem světa. Bojí se selhání. Není nic horšího než na něčem tvrdě dělat a pak ta věc nevyjde. Prej jeho nejhorší zvyk podle jeho manažera je náladový, Ale je milý.

Mike Lewis - Fotky

26. srpna 2007 v 11:51 | Marky-tka

Mike Lewis - Životopis

26. srpna 2007 v 11:12 | Marky-tka
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Jméno: Mike Lewis
Datum narizení: 17.8. 1979
Místo narození: Wales
Znamení: Lev
Profese: Kytarista
Je vystudovaný stavebnictví ale po jednom roku přešel k hudbě. Původně byl basista pro skupinu ale brzo se stal kytaristou vedle Lee Gaze a Stuart Richardson nahrazující jemu hraní na bas. Má doposud zaznamenaná 3 alba se skupinou.

Ian Watkins - Fotky

26. srpna 2007 v 11:03 | Marky-tka
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins
Ian Watkins

Ian Watkins - Životopis

26. srpna 2007 v 10:53 | Marky-tka
Jméno: Ian Watkins
Datum narození: 08.05.1976
Místo narození: Llwynypia, Rhondda, Wales
Znamení: Býk
Profese: Zpěvák
Ian David Carslick Watkins je vedoucí zpěvák a také jeden ze zakládající členů, skupiny Lostprophets. Původně byl bubeníkem v kapele Public Disturbance společně s nynějším kytaristou lostprophets, Mikem Levisem. Jeho matka byla v domácnosti a jeho nevlastní otec byl baptista ministr.

On byl původně bubeník v tvrdé skupině nazvané Public Disturbance spolu s aktuální Lostprophets. kytaristou Mike Lewisem.
Má doposud zaznamenaná tři alba se skupinou.

O Kapelce Lostprophets

26. srpna 2007 v 10:40 | Marky-tka
Datum založení:
1997 Členové: Ian Watkins (zpěv) Mike Lewis (kytara) Lee Gaze (kytara) Stuart Richardson (bass) Mike Chiplin (bubny) Ilan Rubin (bubny) Jamie Oliver (klávesy.DJ)
Lostprophets jsou alternativ rocková kapela z Walesu založená roku 1997.Mají několik vlastních demo nahrávek,žádné,co je vytvořeno komerčně a dvě studiová alba.První z nich The Fake Sound Of Progress bylo původně vytvořeno z chabé sumy peněz a určené jen jako slavné demo,ale potom to zaslechl jeden velký label.Kapela znovu natočila a předělala album za významnější Columbia Records.To mělo za následek tak prudkou reakci proti kapele,že mezera mezi prvním a druhým albem byla čtyři roky.Když druhé album Start Something,bylo dokončeno,kapela sklidila obrovský úspěch,dostali se na pátou příčku Uk album chart a tím skupina získala celosvětovou popularitu.

The Fake Sound of Progress(2000-2002)
V únoru 2000 zpívaly s Visible Noise.První album kapely "The Fake Sound Of Progress" bylo pak propuštěno labelem v červenci.Nahrály ho za ménně než dva týdny.

Start Something(2003-2004)
Natočeno v L.A. v Bigfoot Studio od března do září 2003 s producentem Erickem Valentine,který produkoval alba také Queens of the Stone Age a Good Charlotte.
Nejznámější píseň z alba je "Burn,Burn",další známá je "Last Train home"

Liberation Transmission(2004)
Album natočeno na Hawaii,spolupracovali s Bobem Rockem.V hitparádách bojuje se singlem Rooftops.

Good Charlotte - Společné fotky

22. srpna 2007 v 12:50 | Marky-tka

Chris Wilson - Životopis

22. srpna 2007 v 12:46 | Marky-tka
Jméno: Chris Wilson
Datum narození: 5. 5. 1981
Místo narození: Provo, Utah (USA)
Znamení: Býk
Pozice v kapele: Bubeník
Barva očí: Hnědá
Oblíbené jídlo: Koláče a dorty
Oblíbená barva: Růžová
Oblíbený komik: David Cross
Oblíbené oblečení: Made nebo Level 27, trička a mikiny ostatních kapel


Paul Anthony Thomas - Fotky

22. srpna 2007 v 12:40 | Marky-tka
Изображение

Paul Anthony Thomas - Životopis

22. srpna 2007 v 12:34 | Marky-tka
Jméno: Paul Anthony Thomas
Datum narození: 05.10. 1980
Místo narození: Maryland, USA
Znamení: Váhy
Paul je baskytaristou skupiny Good Chorlatte. Má hnědé oči a původní barva vlasů je blond. Paul miluje italskou kuchyni. Rád sleduje Simpsonovi a obdivuje Mighty mouse.. Nedá dopustit na svoji rodiny, rád se válí v posteli, miluje svá zvířata a rád čte Shakespera, Paul mijuje umění, doma má sbírku obrazů. Rád hraje videohry, píše poezie, rád čte a rád chodí do kina.

Billy Martin - Fotky

22. srpna 2007 v 12:26 | Marky-tka
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin
Billy Martin

Billy Martin - Životopis

22. srpna 2007 v 12:18 | Marky-tka
Jméno: Billy Martin
Datum narození: 15.06.1981
Místo narození: Maryland, USA
Znamení: Blíženci
Než začal Billy hrát se skupinou Good Charlotte, vystřídal více skupin a teprve v Good Charlotte se chytil. Kromě toho, že hraje na kytaru tak hraje ještě na klávesy a na klavír. Jeho původní barva vlasů je hnědá, ale barví se na černo. Velice miluje zvířata a chová např. kočky a psy. Je vegetarián a jeho nej jídlo je pizza, vše s burákovým máslem a sushi (i když sushi je maso ne, no je to jeho věc)..

Nejradši se dívá na Simpsonovi a miluje Batmana a sbírá postavičky z filmů Star Wars, který je jeho hodně oblíbený. Strašně rád kreslí, čte komixy, miluje holky, spaní, muziku a tetování, na kterém nešetří ;-) Nesnáší protivné lidi, maso, roláky, hady a pavouky (z těch má panickou hrůzu), rád sbírá hračky, baví ho nakupování novýho oblečení a rád stráví čas s rodinkou a s přáteli.

Benjamin Levi Madden - Fotky

22. srpna 2007 v 12:09 | Marky-tka
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden
Benjamin Levi Madden

Benjamin Levi Madden - Životopis

22. srpna 2007 v 12:05 | Marky-tka
Jméno: Benjamin Levi Madden
Datum narozaní: 11.03.1979
Místo narození: Waldorf, Maryland, USA
Znamení: Ryby

Benji, známý hlavně svými bodlinkami na hlavě a rozmazanou řasenkou na tvářích, a hlavně svými piercingy. Je nejstarší z celé skupiny Good Charlotte a má nejvíc tetování. Jeho dvojče Joel je jen o 5 minut mladší. Jsou sice z jednoho vajíčka, ale každý je úplně jiný (jak v chování, tak i jinde). Jeho přezdívka je: Kid Vicious a Benjahole. Je bláznivým kytaristou skupiny Good Charlotte.

Kid Vicious (zlobivé dítě) mu říkají hlavně proto že rád porušuje všechna zažitá pravidla a zákony. Benji nejvíc ulítává na tetování, piercingu a na holkách. A také miluje svého Harleye Davidsona a Chevrolet Impalu z roku 1963. Benji má vytetovaná všechna jména svých sourozenců na těle (Josh-nejstarší,Sarah a Joel). Jeho tetování na prstech zní: MADE MAN (má to z jednoho filmu), jeho piercing v nose byl jako vánoční dárek od mámy. Když Benji maturoval (roku 1997), oblékl se jako Mike D. z Beastie Boys v klipu Rock Star Day. Jednou měl Benji v hlavě 14 děr! (2 oči, 2 uši, 2 nosní dírky, pusa, 2 piercingy v uších, 3 piercingy ve rtech, piercing v obočí a piercing v nose). Benji se začal učit na kytaru už v 16 letech.

Joel Ryan Rueben Madden - Fotky

22. srpna 2007 v 11:59 | Marky-tka

Joel Ryan Rueben Madden - Životopis

22. srpna 2007 v 11:51 | Marky-tka
Jméno: Joel Ryan Rueben Madden
Datum narození: 11.03. 1979
Místo narození: Waldorf, Maryland, USA
Znamení: Ryby
Profese: Zpěvák
Joel Madden je zpěvákem skupiny Good Charlotte a je o 5 minut mladší než jeho dvojče Benji. A to je Joel o 10 centimetrů větší. Joel je klidný introvert, píše texty a zpívá. Kvůli svým ulítlým nápadům a černému humoru se mu přezdívá Sickboy neboli magor. Nejraději ve svém volném čase čte.

Joel Madden má už nějakou delší dobu přítelkyni, mladičkou herečku Hilary Duff, známou z filmu Moderní popelka. Seznámil je jejich kamarád ze skupiny Simple plan a od té doby si spolu psali až spolu začali chodit. A to jsou o 8 let od sebe. Ale pasuje jim to spolu. Joel také miluje tetování jako jeho dvojče, ale nemá jich tolik jako Benji.
Miluje kečup a jí ho snad úplně ke všemu. Jeho zlozvyk je že hodně plive. Na kotníku má vytetované srdce s padající hvězdou, toto tetování ho hodně bolelo. Zpívá si rád ve sprše, a obvykle spí v tom v čem chodí během dne. Jednou se mu stal trapas, během jedné show mu spadly kalhoty! Všichni viděli jeho boxerky se spidermanem. Rychle si vzal ručník, aby se zakryl :-)

Jeho novou přítelkyní je Nicole Richie, se kterou čeká dítě.

O Kapelce

22. srpna 2007 v 11:44 | Marky-tka
Členové:
Joel Ryan Rueben Madden (ZPĚV)
Benjamin Levi Madden (KYTARA, ZPĚV)
Billy Martin (KYTARA)
Paul Anthony Thomas (BASKYTARA)
Chris Wilson (BICÍ)
Zrodila se skupina, která má dost invence i energie, aby se stala novým vlajkonošem americké neo-punkové scény - hlásá zámořský tisk o kalifornské kapele Good Charlotte. Nakolik jde o nadsázku či naopak o reálný předpoklad, můžete posoudit sami.

Eponymní debut z roku 1999 prokázal jejich nesmírnou energii a cit pro silnou melodii, jejich druhé album z roku 2002, kterého se prodalo bezmála 5 milionů kopií, je vyneslo na titulní stranu Rolling Stoneu, do New York Times či CNN a jejich skladbě Lifestyle se dostalo přídomku punk-rockové hymny roku 2002.

V roce 2003 přicházejí s albem "The Young And The Hopeless". O rok pozdeji album "Live At Brixton Academy". Ten stejný rok Good Charlotte vydávají další album "Chronicles of Life and Death", aby svůj statut jedné z nejžhavějších punk-rockových kapel současnosti obhájili.

Good Charlotte - Keep your hands off my girl

22. srpna 2007 v 11:30 | Marky-tka
Good Charlotte - Keep your hands off my girl
the record play,
Let the record play,
Let the record play.

The way that you dance,
The way that you move,
The way that you stare at me across the room,
You carry D-R bags,
And you got your Chanel,
You wear Lui Vitoung, A-G, and while your self,
Now I got what you need,
I got DC and me,
I got brass knuckles hanging,
From my neck in my chain,
I got a model 26,
But she stays in her place,
I got a curve shirt neatly,
Tucked inside in my waist.

[Chorus:]
And the record keeps playing,
The same old song,
The hipster keeps mugging on me all night long,
They say "Aha, ahha",
Keep your hands off my girl,
Keep your hands off my girl,
They say "Aha, ahha",
But the record keeps playing,
The same old song,
They say "Aha, ahha",
Keep your hands off my girl,
Keep your hands off my girl.

Now she sweating my friends,
And my hurricane shoes,
She likes the records I spin,
But out important tattoos,
But she can´t say "what´s up",
So what does she do,
She just stays posted up,
The other side of the room,
I got AMC tattooed in my hand,
I got black wall street on a black bandana.

[Chorus:]
And the record keeps playing,
The same old song,
The hipster keeps mugging on me all night long,
They say "Aha, ahha",
Keep your hands off my girl,
Keep your hands off my girl,
They say "Aha, ahha",
But the record keeps playing,
The same old song,
They say "Aha, ahha",
Keep your hands off my girl,
Keep your hands off my girl.

She, she, she don´t wanna talk about it,
He, he, he wants to fight about,
Me, me, I don´t wanna fight about it,
I just wanna be about it,
I´m just trying to stay about it,
Step out the wagon,
You know the boy starts to hate,
The girl that came with him,
They like that´s not the boy she dates,
They get the fighting and swearing,
And now the boyfriend is staring,
The disco ball on the ceiling,
Looks like the jean that I´m wearing,
But the music keeps playing,
I got brass knuckles hanging,
from my neck in my chain,
I got brass knuckles hanging,
from my neck in my chain.

And the record keeps playing,
The same old song,
The hipster keeps mugging on me all night long,
They say "Aha, ahha",
Keep your hands off my girl,
Keep your hands off my girl,
And the record keeps playing,
The same old song,
The hipster keeps mugging on me all night long,
They say "Aha, ahha",
Keep your hands off my girl,
Keep your hands off my girl.

You carry D-R bags,
And you got your Chanel,
You wear Lui Vitoung, A-G, and while your self,
Now I got what you need,
I got DC and me,
I got brass knuckles hanging,
From my neck in my chain,
I got brass knuckles hanging,
From my neck in my chain.