Červenec 2008

Spider-vepř

29. července 2008 v 14:30 | Majkyna |  ...Videoklipy...
♥ Smutné a depsesivní ♥

28. července 2008 v 22:47 | Majkyna
Vadí ti něco ?? Máš nějaký problém ??
Nerad/a chodíš do školy ??
Oni chodí rádi.

♥ Tuning aut ♥

28. července 2008 v 22:43 | Majkyna |  ♣ Obrázky a animace ♣♥ Hádanky ♥

28. července 2008 v 22:16 | Majkyna |  Srandičky
* Víš proč mají policajti před dveřma hovínka?
Protože na dveřích je napsáno: "Tlačte"...


* Leze to po stěně a klape to. Co je to?
Pavouk s dřevěnou nohou...


* Víš, co je zákon schválnosti?
Když má včela alergii na pyl...


* Co to je? Leží to v lese, je to hnědé a kouří se z toho...
Zpocená veverka...


* Víš, co je nejúčinější dieta?
Jíst polévku vidličkou...

* Víš, která číslice prodělá, když se postaví na hlavu?
9...

* Víš, proč důchodci berou viagru?
Aby jim nepadaly tepláky...

* Víš, co považuje blondýnka za nejdelší a nejtvrdší?
Školní docházku...

* Sedí to za stromem a lítají z toho třísky. Co je to?
Pinoccio si holí nohy...

* Víš, jaký je rozdíl mezi biblí a trenýrkama?
Co nestojí v bibli, stojí v trenýrkách...

* Víš, co se stane s učitelkou češtiny, když ji hodíš do vařící vody?
Písmenková polévka...

* Víš kdo vymyslel první mobilní telefon?
Mach a Šebestová...

* Víš, jak zní definice nevinnosti?
Jeptiška pracuje v továrně na kondomy a pořád si myslí, že vyrábí spacáky pro myši...

* Víš, proč mají holky menstruaci?
Protože když Eva v ráji zhřešila, Bůh jí řekl, že musí zaplatit vlastní krví. A Eva byla tak dobrá, že to ukecala na měsíční splátky...

* Víš, proč nosí smrtka kosu?
Protože si neudělala papíry na kombajn...
* Víš, proč blondýnky nejedí banány??
Protože nikdy nanajdou zip.....
*Víš, proč nemají blondýnky v mrazáku led???
Protože ztratily recept.....
* Víš, proč nemění blondýnky svým dětem plenky jen jednou týdně?
Protože na obalu je napsáno"do sedmi kilogramů"
* Víš, co je vrchol lenodti?
Vstávat v pět hodin abys nemusela nic dělat!!
* Víš, co je maximální šilhavost??
Když ti slzy tečou po zádech!!
* Víš, co je absolutní mlha?
Když ptaci chodí pěšky........
* Víš, jak udělat z malého pejska psa obranáře?
Stačí ho roztočit na vodítku!!!
*Víš, co se stalo s Mozartem po smrti?
Přestal skládat a začal se rozkládat........
* Víš kdo vymyslel první mobilní telefon?
Mach a Šebestová......
* Víš, proč blondýnky nejedí banány??
Protože nikdy nanajdou zip.....
* Víš, proč nemají blondýnky v mrazáku led???
Protože ztratily recept.....
* Víš, proč nemění blondýnky svým dětem plenky jen jednou týdně?
Protože na obalu je napsáno"do sedmi kilogramů"
* Víš, co je maximální šilhavost??
Když ti slzy tečou po zádech!!

1. SONS o nej song

27. července 2008 v 21:58 | Majkyna |  ♥ SonS a Bleskovky ♥
Tak hlasujte! Ukončím to 31.7.08
1. Karolínka - Stress-Alors viens BLOG
K tomu videu: Jiné sem nesehnala...tak jsem tam dala aspon tohle.

2. The Undertaker - If It All Ended Tomorrow - John Cena
3. MarTiii - World's Away-From First To Last BLOG

Pravák nebo Levák???

27. července 2008 v 21:31 | Majkyna |  Ankety
Tak co jsi?

Kdybyste chtěli spáchat sebevraždu, jak byste to udělali?

27. července 2008 v 21:20 | Majkyna |  Ankety
Tak jak by jsi to udělal(a)???

♥ Pražský krysařík ♥

27. července 2008 v 16:44 | Majkyna |  ♥ Psí plemena ♥
Pražský krysařík
Úvodní obrázek
ANGLICKÝ NÁZEV:
angl.: PRAGUE RATTER; čes.: Pražský krysařík
PŮVOD:
Dle historických pramenů sahá toto plemeno s označováním PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK hluboko do historie našeho národa. Kdy bylo pro jeho značně vyvinuté čichové schopnosti, a vzhledem k jeho malému vzrůstu a rychlému pohybu používáno při zneškodňování myší a krys (odtud jeho historický název "krysařík"). Tato vlastnost je mu dána dlouholetým historickým vývojem. Tento malý ratlíček býval častým hostem při královských hostinách českých králů na pražském hradě. Byl ozdobou dvora českých knížat a králů od nejzazších dob českého státního života a jako dar českých panovníků se dostával na dvory ostatních evropských vladařů a odtud dále mezi občanské vrstvy. O historii pražských krysaříků je dochováno mnoho údajů. Pátrání v historických pramenech přineslo výsledky, které prokázaly, že jde o výhradně české plemeno, jehož minulost je vlastně historická. V roce 1980 bylo přistoupeno k jeho regeneraci, která proběhla rychle a s úspěchem, takže pražský krysařík je opět v oblibě a žije v našich rodinách
POPIS:
Malý trpasličí psík, pěkných proporcí, na nožkách ve správném poměru k výšce těla. Je krátkosrstý, zbarvení srsti nejčastěji černé s pálením dále žlutá, hnědá s pálením a modrá. Jeho maximální výška je 23 cm.
VÝŠKA:
Výška psa i feny je v rozmezí 19 cm (-1 cm) až 22 cm (+1 cm)
VÁHA:
Optimální hmotnost psa i feny 2 kg.
SRST:
Pražský krysařík je krátkosrstý, zbarvení srsti nejčastěji černé s pálením dále žlutá, hnědá s pálením a modrá.
CHARAKTER:
Je to jemný mazlivý, zvědavý, čtverácký psík. Jeho hbitost je obdivuhodná. Při běhu je velice rychlý, obratný a neúnavný. Ke svému majiteli a členům rodiny je vždy přítulný, ale ve své povaze je nedůvěřivý k cizím. Díky jeho vlastnostem se hodí jak do města tak i na venkov.
PÉČE:
Pražský krysařík má srst jen nenáročnou na péči. Nevytváří chuchvalce ani zámotky. Alespoň jednou týdně ji kartáčujte a nezapomínejte pravidelně odstraňovat chloupky z oušek.
PRŮMĚRNÁ DÉLKA ŽIVOTA:
Pražský krysařík se průměrně dožívá 13 až 15 let.
VYUŽITÍ PŮVODNÍ:
Společník.
VYUŽITÍ DNES:
Společník.
PLEMENO:
Po jeho mezinárodním uznání: FCI IX. - Společenská plemena a toy.
(Česká republika)


Pražský krysařík: Historie
OBNOVÍME SLÁVU PRAŽSKÉHO KRYSAŘÍKA - RATLÍKA ?
Pod tímto názvem vyzval, dnes již zesnulý vedoucí redaktor časopisu PES, pan Karel Štěpánský české kynology k obnově populárního historického plemene "PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK", který byl ozdobou královských sídlišť ve středověku. Tato výzva publikovaná na str. 6, šestého čísla uvedeného časopisu v roce 1969 nezůstala bez odpovědi. Pražský krysařík je dnes opět mezi námi !
Jak se mění kulturní, sociální a hospodářské podmínky, mění se i názory, záliba a móda. Tyto změny se také projevují ve vývoji, rozvoji a oblibě plemen psů. Zájem o některá plemena stoupá a časem opět zaniká nebo klesá, aby se po uplynutí kratší nebo delší doby, mnohdy i dlouhé doby, znovu obnovil. Takovým plemenem, které kdysi prožívalo období obliby, i když nikdy nebylo mezinárodně uznáno a časem se na něj téměř zapomnělo, je pražský krysařík. Nedivme se proto, že přicházely otázky, proč tak vyspělá kynologie, jako je česká, si nezachovala tak vzpomínané plemeno s historickou minulostí českých dějin.
Říká se, že nikdy není pozdě! Rozhodnutí pustit se do obnovy tohoto plemene nebylo jednoduché, bylo velmi opatrné a dosti dlouho zvažované. Byly prostudovány články dřívějších známých, dnes již dávno nežijících českých kynologů - Otto Karlíka, Teodora Rottera, MVDr. Fr. Dvořáčka a dalších, uveřejněné v odborných časopisech nebo kynologických publikacích z dvacátých, třicátých i pozdějších let. Byly prostudovány i údaje populárně vědeckého publicisty Emila Jecha z Roztok u Prahy, který v historických pramenech vypátral a potvrdil existenci krysaříka již v dobách českého knížete Vladislava II. Vlastní počátky chovu krysaříka - ratlíka na území Čech pohltily hlubiny a dálavy času. Ale již v kronice polského kronikáře Galla Anonyma se uvádí, že polský král Boleslav II - Smělý (1058 - 1080) si oblíbil ve svém psinci dva ratlíčky, kteří pocházeli z Čech. Autor o nich píše: "V žilách našich psů koluje nejen krev polská, ale i krev ryze slovanská, krev darovaná". Protože si polský král daru velmi vážil, je možno předpokládat, že šlo o vznešený dar knížete Vladislava II.
O třech ratlících českého původu se zmiňuje francouzský dějepisec Jules Michelet ve svém díle "Histoire de France" (Dějiny Francie). Údaj mluví jasně o živém daru, jímž český král a císař Karel IV. poctil francouzského krále Karla V. při návštěvě Francie na podzim roku 1377. Počátkem září roku 1380 odkázal umírající francouzský král Karel V. svému dvanáctiletému synu Karlovi VI. dva z oněch tří ratlíčků.
O králi Václavu IV. (1378 - 1419) se vypráví, že na tajných výletech do hostince "U krále Brabantského" míval vždy s sebou oblíbeného krysaříčka. Profesor Weiss se ve svém díle zamýšlí nad minulými staletími a věnuje zvláštní pozornost době císaře Rudolfa II. a o tomto panovníkovi píše: "Rudolf II. (1576 - 1611) nalézal vždy útěchu a jasnou mysl uprostřed smečky loveckých psů a čtyř ratlíků. Z původních čtyř jedinců se potomstvo rozrostlo na osmnáct ratlíků - krysaříků. Byla to vzorná ukázka chovatelské práce".
Malý ratlíček býval častým hostem při královských hostinách ostatních velmožů. Pražský krysařík byl skromným souputníkem české státní samostatnosti a státnosti našeho národa. Byl ozdobou dvora českých knížat a králů od nejzazších dob našeho státního života a jako dar našich panovníků se dostával na dvory ostatních evropských vladařů a odtud dále mezi občanské vrstvy.
Tragická porážka na Bílé Hoře znamenala úpadek českého politického, kulturního i společenského života na dobu tří staletí. Toto období temna našeho národa znamená i ústup ze slávy pražského krysaříka (ratlíka). Pražský Hrad ztrácel na významu a tím i malý ratlíček sestoupil z královských výšin do městského podhradí, dál pak mezi prostý lid aby s ním žil a živořil po další staletí.
Krev pražského krysaříka se uchovala až po nejnovější dobu. Ironií osudu se však stalo, že v posuzovacích kruzích na našich výstavách byli právě nejtypičtější jeho pozůstatky vyřazeni pro "netypičnost" a především pro malý vzrůst. Rozhodčí se řídili standardem německého trpasličího hladkosrstého pinče. Pražský krysařík znovu musel ustoupit, což jeho rozvoj doslova rdousilo. Těchto "netypických" hladkosrstých pinčů se snažili ujmout významní kynologové jako Theodor Rotter a Otakar Karlík. Snažili se podchytit a obnovit chovatelskou základnu a shromáždit dokumentaci. Záměr se však tehdy neuskutečnil, protože vybraným jedincům chyběla, tehdy požadovaná, registrace šesti generací. V sousedním Německu se však v té době ujímal moci Adolf Hitler a v roce 1938 násilná nacistická okupace našeho státu. Později pak padesátá léta, kdy Theodor Rotter přišel o svůj veškerý majetek a tím se ztratila všechna nashromážděná dokumentace, jakož i snaha vzkřísit pražského krysaříka. V osmdesátých letech byla k obnově pražského krysaříka nastoupena jeho opětná regenerace, která již prokázala, že pražský krysařík se do našich domovů definitivně vrátil.
Pražský krysařík má v naší zemi víc jak staletou tradici, z níž vyplývá naše povinnost zajistit mu budoucnost.
Fotky:

♥ Americký pitbull teriér ♥

27. července 2008 v 16:39 | Majkyna |  ♥ Psí plemena ♥
Americký pitbull teriér
Americký pitbulteriér - foto Daniel Tököly
ANGLICKÝ NÁZEV:
angl.: American Pit Bull Terrier; čes.: Americký pitbull teriér
PŮVOD:
Americký pitbull teriér je známý pro svoji inteligenci a oddanost, které z něho činí vynikající, milující a ochranářské společníky. Hlavní otázkou je, čím se toto plemeno liší od Staffordšírského teriéra. Podle Amerického Kennel Clubu jsou stejným plemenem, ale s mnohými neshodami. Takže pokud chcete takovéhoto pejska, zvolte si zodpovědného chovatele a ujistěte se, že je štěně pořádně socializované a ovládané. Díky pevnému tréninku budete mít klidného, hodného a poslušného společníka.
Jeho předkové byli přivezení do Spojených států uprostřed 19. století bostonsko- irskými přistěhovalci. Jeho původ pochází z různých buldoků a teriérů. Největšího úspěchu dosáhli v 15. až 18. století, kdy byli zobrazováni jako účastníci psích zápasů a honů. Američtí chovatelé zvýšili jeho hmotnost a dali mu silnější hlavu. Původně byli chováni jako bojovní psi. Býčí zápasy však byly v Anglii zakázané v roce 1835 a od té doby tito psy již nadále k bojovým účelům chování nebyly. V registrování tohoto plemena však existují jisté komplikace. Organizace AKC považuje American Staffordshire Terrier za oddělené a odlišné od Amerického Pit Bull Terrier, nicméně UKC zaregistruje obě plemena jako America Pit Bull Terier.
V Americe však chov tohoto plemene jen kvetlo. Americký pitbull teriér byl nejpopulárnějším plemenem, vysoce ceněný širokým spektrem lidí. Byl používán jako představitel US v 1. světové válce, populární společnosti jako RCA a Buster Brown Shoe Company používaly toto plemeno jako své maskoty. Pitbul jménem Petie hrál také v populárních dětských televizních sériích. Pitbul jménem Stuby se stal oceněným hrdinou 1. světové války. Pitbulové také doprovázeli rodiny průkopníků na jejich průkopnických cestách. Slavní jedince jako Theodore Roosvelt a Helen Keller vlastnili celý chov. To všechno bylo během doby, ve které se Americký pitbul stal miláčkem celé Ameriky, tedy obdivovaný, respektovaným a milovaným plemenem. V roce 1898 Americký Kennel Club byl vytvořený s jasným záměrem poskytnout registraci a směrnice pro nyní již oficiálně pojmenovaného Amerického pitbulla. Americký pitbulteriér je nyní registrován organizacemi: UCA, UKC, NKC, ADBA, CKC, APBR, APRI, ACR.
POPIS:
Americký pitbull teriér je pes sály, vášně a nehynoucí ochoty. Je velmi silný a zavalitý, avšak dosti živý a hbitý pes, který je na svoji velikost extrémně silný. Hlavu má ne příliš dlouhou, s výraznými lícními kostmi, je hranatá, poněkud cihlového tvaru, nejširší by měla být mezi ušima, ke zbytku těla je však proporcionálně vyvážená. Oči má malé, zakulacené, hlouběji posazené, při pohledu ze strany mají trojúhelníkový tvar, jakékoliv zbarvení je povolené. Mohutnější krk s dobře vyvinutými svaly plynně přechází v silnou a hlubokou hruď.
VÝŠKA:
Americký pitbull teriér má v kohoutku 45 až 55 cm.
VÁHA:
Americký pitbull teriér 14 až 36 kg.
SRST:
Americký pitbull teriér má krátkou, silnou a jasnou srst. Zbarvení srsti je jakékoliv.
CHARAKTER:
Americký pitbull teriér je odvážný a loajální pes, plný síly a energie. Socializovaný by měl být brzy, nejlépe s dětmi či ostatními zvířaty. Honosí se svojí silou a nebojácností. Není možné ignorovat specializaci tohoto plemene, určenou pro boje. Tento pes se může stát dobrým společníkem a miláčkem rodiny, ale pouze v rukou opravdu zkušeného majitele.
PÉČE:
Americký pitbull teriér potřebuje pravidelné kartáčování štětinatým kartáčem, jen tak bude jeho srst jasná a čistá. Koupejte ho jen v případě nezbytnosti. Potřebuje také vcelku značné množství tělesné zátěže, které však musí absolvovat na obojku. Velice rád běží vedle jezdce na kole. Již od štěňěčího věku ho vychovávejte důsledně a pevnou rukou. Tento pes není vhodný pro ty, kteří nemají žádné zkušenosti se psy.
PRŮMĚRNÁ DÉLKA ŽIVOTA:
Americký pitbull teriér se průměrně dožívá 12 let.
VYUŽITÍ PŮVODNÍ:
Bojový pes a zápasník.
VYUŽITÍ DNES:
Společník.
PLEMENO:
FCI - Neuznané plemeno.

Fotky:♥ Jejda X)♥

22. července 2008 v 22:25 | Majkyna |  ♥ Něco pro holky ♥
MySpace Layouts
26% kluků přiznalo , že už byli nevěrní.
78% kluků má strach , že jim jejich holka odejde s někym jiným.
72% kluků a holek si myslí , že žárlivost k lásce patří.
38% kluků touží po holce , která není žárlivá.
37% holek už někdy tajně prohlíželo mobil svýho kluka.
59% holek a kluků věří , že důvěra je důležitá pro šťastný vztah.
89% holek přiznalo , že jejich podezíravost ke klukovi byla zbytečná.